BGТruckers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Trucks Cars Games
 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Join Us On Facebook / Присъединете се към нас във Facebook

 

 Въпроси свързани с играта

Go down 
+38
DM|em4o
Fursty
WolF
georgims
svetlio99
MaCeDoNeCa
speedevolution
`power4o
ada94
Role[X].
c20xe
Mafia
skania_r
kikilotcho0
norton019
got9
PiNa FaRiNa
VOLVOFAN
DAF_BG_FEN
Icaka9321
sashko9502
KMETA
stanio
mitkof1fen
DAF_XF 105
pestin konq
mitko_dimitrov
vasko_ndaf
-Г-н Николов!
kamaz_power
martiniv
nikishenceto
vigoole
SkincaR
mario1961
Райков
pepstar
- NiKi AcTrOsA
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
sashko9502
Професионалист
Професионалист



Брой мнения : 59
Age : 31
Местожителство : bulgaria
Registration date : 31.03.2010

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeВто Дек 08, 2015 9:08 am

Хора помагайте...като натисна на пазар за товари не ми излиза нищо..в смисъл няма никавки ремаркета Rolling Eyes  Защооо?? lkw4 (с версия 1.21 съм)
Върнете се в началото Go down
svetlio99
Професионалист
Професионалист



Брой мнения : 131
Age : 25
Местожителство : pleven
Registration date : 17.01.2011

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeСъб Дек 12, 2015 6:35 am

хора дръпнах версията 1.22.03 нещо такова и като натисна shift+alt за да,я минимизирам и после като щракна да вляза ми пищи все едно ми излиза някаква грешка,но на екрана неми излиза нищи и след като натисна Enter ме изхвърля
Върнете се в началото Go down
georgims
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 3
Age : 25
Местожителство : плевен
Registration date : 27.11.2015

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: отказ от поръчка   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeСъб Дек 19, 2015 8:47 pm

Ако искам да се откажа от дадена поръчка, как става това?
Немога да закача ремаркето и искам да се откажа от тази поръчка...
Върнете се в началото Go down
DAF_BG_FEN
Международен шофьор
Международен шофьор
DAF_BG_FEN


Брой мнения : 316
Age : 27
Местожителство : Гр. Стралджа , Гр. Брюксел
Registration date : 26.12.2010

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeНед Дек 20, 2015 3:28 pm

Натискаш "F5" да ти илзезе "GPS" после натискаш "0" за да ти излезе от къде караш там трябва да ти пише ,че ако искаш да откажеш товара да натиснеш "Enter"
После ще те пита дали искаш със сигорност да го откажеш и ще ти вземе няколко хиляди за неустойка това е! Дано съм ти помогнал !
Върнете се в началото Go down
georgims
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 3
Age : 25
Местожителство : плевен
Registration date : 27.11.2015

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeПет Дек 25, 2015 1:53 am

DAF_BG_FEN написа:
Натискаш "F5" да ти илзезе "GPS" после натискаш "0" за да ти излезе  от къде караш там трябва да ти пише ,че ако искаш да откажеш товара да натиснеш "Enter"
После ще те пита дали искаш със сигорност да го откажеш и ще ти вземе няколко хиляди за неустойка това  е! Дано съм ти помогнал !


Да стана! За втори път ми се случва такава ситуация:
Приемам дадена поръчка и когато отивам да закача ремаркето не ме пуска да го закача. Всякаш се удрям в стена. И колкото и да се опитвам не мога да го закача. Затова отказвам поръчката.
Някой знае ли защо не мога да закача ремаркето.
Върнете се в началото Go down
KMETA
Професионалист
Професионалист



Брой мнения : 97
Age : 63
Местожителство : Bulgaria
Registration date : 04.03.2010

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeПет Дек 25, 2015 4:36 am

получава се с камион ,които е качен допълнително .с руските се случва често-правят ги с големи гуми и са високи
Върнете се в началото Go down
georgims
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 3
Age : 25
Местожителство : плевен
Registration date : 27.11.2015

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeПет Дек 25, 2015 9:25 am

оправих се по следния начин: Прекарах камиона до ремаркето и
F7 и enter . Взима няколко евро, но все пак не са 12000, ако откажа поръчката и си запазвам "кирията".
Върнете се в началото Go down
WolF
Професионалист
Професионалист
WolF


Брой мнения : 83
Age : 31
Местожителство : Пещера
Registration date : 25.08.2009

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeПон Фев 29, 2016 7:38 am

Колеги някой знае ли дали има марио мап за 1.22 версия на играта
Върнете се в началото Go down
Fursty
Международен шофьор
Международен шофьор
Fursty


Брой мнения : 437
Age : 26
Местожителство : Paradise City ;)
Registration date : 06.04.2011

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeВто Апр 05, 2016 2:55 am

Здравейте, откакто минах на Windows 10 имам следния проблем - както си карам ремаркето изчезва, а работата все едно не я е имало. Предполагам, че се получава някаква грешка при автосейфа, опитах да направя нов профил, но проблема е отново на лице. Ще съм много благодарен ако някой помогне, понеже много ми се кара burning
Върнете се в началото Go down
KMETA
Професионалист
Професионалист



Брой мнения : 97
Age : 63
Местожителство : Bulgaria
Registration date : 04.03.2010

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeВто Апр 19, 2016 11:23 pm

има ли вече версия 1.23 за сваляне
Върнете се в началото Go down
DM|em4o
Новобранец
Новобранец
DM|em4o


Брой мнения : 44
Age : 32
Registration date : 06.10.2008

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2016 9:43 am

Имам запитване към хората който се занимават с модването ..
Има ли вариант да си добавя нови елементи към едитора за картата или само чрез блендер да се правят
Върнете се в началото Go down
DAF_BG_FEN
Международен шофьор
Международен шофьор
DAF_BG_FEN


Брой мнения : 316
Age : 27
Местожителство : Гр. Стралджа , Гр. Брюксел
Registration date : 26.12.2010

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeСъб Апр 30, 2016 12:10 am

Мисля,че само с Блендера да знаеш пък и там е по-добре може да правиш анимацийки и тнт яко е стига да знаеш да бачкаш с него е голяма ганимация Smile
Върнете се в началото Go down
Scania [V8]
VIP
VIP
Scania [V8]


Брой мнения : 1103
Age : 30
Местожителство : Plovdiv,Bulgaria
Registration date : 25.02.2009

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeПет Сеп 23, 2016 4:18 am

Момци дръпнах си 1.25 версията на играта,но какъвто и мод да сложа все крашва,докато зарежда,всички модеве,които слагам са за тази версия. Имате ли идеи,защо се получава така? Освен това,дръпнах и единствения релийз от замунда,но като цъкна на сетъпа ми дава ерор. Пробвах да го отворя като администратор,но няма разлика. Най-ми е интересно защо ми крашва на модовете....
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/trifonovbg?feature=mhee
pestin konq
Администратор
Администратор
pestin konq


Брой мнения : 3747
Местожителство : Гьотеборг - Швеция
Registration date : 03.12.2008

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeСъб Сеп 24, 2016 5:04 am

Преди 2 дена и аз дръпнах от замунда 1.25 ама нещо много бавно ми зарежда бъгната е нещо
Върнете се в началото Go down
..::Globetrotter_XL::..
Ветеран
Ветеран
..::Globetrotter_XL::..


Брой мнения : 703
Age : 25
Местожителство : Видин,Пловдив
Registration date : 29.12.2008

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeНед Сеп 25, 2016 10:19 am

Пичове, изчакайте коледните промоции в стийм и си купете игричката.... Ще струва колкото кутия цигари.... Аз продавам един акаунт ако има заинтересовани може да ми пишат лс ..
http://steamcommunity.com/profiles/76561198141402780/
Върнете се в началото Go down
https://trucker.all-up.com/
WolF
Професионалист
Професионалист
WolF


Брой мнения : 83
Age : 31
Местожителство : Пещера
Registration date : 25.08.2009

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeПон Сеп 26, 2016 6:09 am

Колко пари му искаш колега
Върнете се в началото Go down
..::Globetrotter_XL::..
Ветеран
Ветеран
..::Globetrotter_XL::..


Брой мнения : 703
Age : 25
Местожителство : Видин,Пловдив
Registration date : 29.12.2008

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeНед Окт 02, 2016 11:14 pm

Стотак
Върнете се в началото Go down
https://trucker.all-up.com/
Scania [V8]
VIP
VIP
Scania [V8]


Брой мнения : 1103
Age : 30
Местожителство : Plovdiv,Bulgaria
Registration date : 25.02.2009

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2016 12:53 pm

Здравейте хора. Преди време писах малко по-горе относно крашването на играта... След дълги битки и стоене до посред нощите,както сега,и след 2 преинсталации на машината,установих,че проблема е голем... Без никакви модове и при започване на нова игра,след избиране на начален град(цъкам ок,излиза прозорец за въвеждащото обучение) и въпросът дали искам да видя въвеждащото обучение,без значение дали цъкна да или не,играта замръзва. Музиката си върви,но курсора сякаш е вдървен. Минимизирах играта и в таскмениджъра пише,че файла е спрял да работи. Това,което ми направи впечатление е следното нещо в лог файла:

00:00:37.135 : Creating save-game file (/home/profiles/55736572/save/autosave/game.sii) ...
00:00:37.175 : Game has been auto-saved.
00:00:37.217 : Economy load time: 18150ms (14 MB)
00:00:37.302 : Game init finished. (41 MB)
00:00:41.784 : Creating save-game file (/home/profiles/55736572/save/autosave/game.sii) ...
00:00:41.843 : Game has been auto-saved.
00:00:41.873 : Another save is under way!
00:00:41.873 : Game has been auto-saved.
Доколкото разбирам,тая пущина май си търси някакъв сейф?? В замунда четох коментари,има хора със същия проблем,но никой не е писал дали го е решил.В нета се поразрових малко,но и там няма обяснение на проблема. За пореден път,ще съм много благодарен на този,който е навътре с играта и ми даде ръчичка,за да мога да си цъкам старата Сканийка през студените зимни дни Smile
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/trifonovbg?feature=mhee
pestin konq
Администратор
Администратор
pestin konq


Брой мнения : 3747
Местожителство : Гьотеборг - Швеция
Registration date : 03.12.2008

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2016 7:14 pm

При мене върви без никви проблеми 1.25 версия http://zamunda.net/banan?id=490059&t=game изтегли я и ако искаш ще ти пратя моя сейв
Върнете се в началото Go down
Scania [V8]
VIP
VIP
Scania [V8]


Брой мнения : 1103
Age : 30
Местожителство : Plovdiv,Bulgaria
Registration date : 25.02.2009

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeСря Ное 09, 2016 7:57 pm

Пробвал съм я и нея, не става. Дори 1.22 не става. Май нещо се е омазало, защото преди преинсталацията, 1.22 и 1.24 вървяха без проблем. Много е изнервящо това!

Ето видео: https://youtu.be/Pa5W0Se7FT4 В разните сайтове пише, че играта не е оригинална и затова ми крашва сейфовете(в което няма логика, щом съм я играл и преди и не съм имал тоя проблем). Другата причина е неправилна работа от страна на играта... Дори пробвах със сейф от човек, на който му върви играта, резултата е нулев... Хора, помагайте!


Последната промяна е направена от Scania [V8] на Пет Ное 11, 2016 12:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/trifonovbg?feature=mhee
Nickelback
VIP
VIP
Nickelback


Брой мнения : 1059
Age : 28
Местожителство : Veliko Tyrnovo
Registration date : 09.03.2009

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeСря Фев 01, 2017 6:12 am

Момчета, имам проблем... играя с Logitech Driving Force GT, но волана ми трепери леко постоянно, направен е на 900 градуса и извън играта се върти на толкова, а в играта се върти на 720, какво да правя?
Върнете се в началото Go down
mitkodimko
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 2
Age : 20
Местожителство : Plovdiv
Registration date : 10.11.2018

Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitimeСъб Ное 10, 2018 6:18 am

Здравейте играя играта от както излезна но на скоро преинсталирах компа и си инсталирах играта на ново в момента съм инсталирал 1.28 версия но както и да е

Имам проблем който е

Когато натисна върху играта тя тръгва зарежда докато не стане време за създаване на профил и щом натисна създаване играта просто спира нито мишка се мести нито нищо и даже не мога да излезна от играта без да изключва компютъра
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси свързани с играта - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси свързани с играта
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGТruckers :: Euro Truck Simulator 2-
Идете на: