BGТruckers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Trucks Cars Games
 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Join Us On Facebook / Присъединете се към нас във Facebook

 

 Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Scania [V8]
VIP
VIP
Scania [V8]


Брой мнения : 1103
Age : 30
Местожителство : Plovdiv,Bulgaria
Registration date : 25.02.2009

Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ Empty
ПисанеЗаглавие: Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ   Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ I_icon_minitimeСря Мар 23, 2016 4:56 am

Здравейте! Позволих си да направя нова тема без да питам някой администратор,ако сметнете за необходимо или грешно изтрийте темата,но мисля,че може да е полезна за всички нас. Преди няколко дена намерих тази карта,в един сайт,който следя редовно за модове. Линк: http://www.modland.net/euro-truck-simulator-2/maps/mario-map-europe-america-russia-v-11.6.html

Картата е наистина огромна,най-добрата за ЕТС2,просто страхотна работа на Марио(ако Марио е тук все още,нека прочете поста,аз писах и във този сайт,но явно не го е прочел). Винаги съм искал такава карта,която включва не само Европа,иначе казано карта рай.

Сега по същество. Картата работи на версия 1.22,но само частта,която е в Европа,или поне при мен е така. Днес взех един курс от Ротердам до Русия(забравих името на града) и този курс трае 45 часа. Отивам на пристанището в Берген,цъкам на руския град,сирените от кораба свирят и играта крашва. Не знам каква е причината за това. В мод папката нямам никакви други карти,само модове за камиони,мод за физика и звуци на камионите. Не съм почвал нова игра,защото не ми се стартира от детската градина. Просто сега тествам модовете без започване на нова игра-слагам и играя,просто защото трябва да почвам всичко от начало. А и от време на време си копирам сейфа и папката с модовете и си ги прехвърлям на външния хард,защото веднъж изгорях така със компа ми,съжелявах дълго време след това... Иначе модовете,които имам лично съм ги тествал всичките около 3 часа(слагане на мод,почване на нова игра,всеки мод е тестван един по един). На версия 1.22 със карта TSM 6.2 вървят перфектно,без крашове и бъгове.

Та момци,ако имате интерес споделяйте мнения относно тази карта,да видим какво ще измъдрим. Страхотна работа отново на Марио и всички,които са направили картата!
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/trifonovbg?feature=mhee
DAF_BG_FEN
Международен шофьор
Международен шофьор
DAF_BG_FEN


Брой мнения : 316
Age : 27
Местожителство : Гр. Стралджа , Гр. Брюксел
Registration date : 26.12.2010

Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ   Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ I_icon_minitimeСря Мар 23, 2016 9:58 am

Здрасти аз лично съм карал на тая карта ,и аз съм имал такива сутиации и не сме само аз и ти при мен крашваше защото бях я пуснал 32 бита един път ... после като я пуснах на 64 всичко си вървеше малко бавно зарежда ,но иначе картата си е перфе ! Та мисълта ми е ,че не само при теб има крашове ами и при други и аз незнам от какво е , и незнам защо .... При мен се случваше много рядко да крашне Smile
Върнете се в началото Go down
Scania [V8]
VIP
VIP
Scania [V8]


Брой мнения : 1103
Age : 30
Местожителство : Plovdiv,Bulgaria
Registration date : 25.02.2009

Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ   Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ I_icon_minitimeСря Мар 23, 2016 6:21 pm

DAF_BG_FEN написа:
Здрасти аз лично съм карал на тая карта ,и аз съм имал такива сутиации и не сме само аз и ти при мен крашваше защото бях я пуснал 32 бита един път ... после като я пуснах на 64 всичко си вървеше малко бавно зарежда ,но иначе картата си е  перфе ! Та мисълта ми е ,че не само при теб има крашове ами и при други и аз незнам от какво е , и незнам защо .... При мен се случваше много рядко да крашне Smile
Хммм... Иска ми се да я играя,но с тия крашове. Как иначе мога да я пусна на 64 бита,той Уиндолса ми е 64 битов така или иначе,ако това има значение. Аз се разрових малко из нета и открих някаква по-стара версия на тази карта-10.2,но не съм я пробвал. За сега оставам на TSM 6.2,ще следя за решения.
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/trifonovbg?feature=mhee
Sponsored content





Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ   Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Карта на Марио 11.6 Русия,Европа и САЩ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGТruckers :: Euro Truck Simulator 2-
Идете на: