BGТruckers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Trucks Cars Games
 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Join Us On Facebook / Присъединете се към нас във Facebook

 

 Проблеми и Дискусий свързани с играта

Go down 
+10
Barney
CASE
Scania [V8]
styleR
skren4o
-Г-н Цуцеков!
DAF_XF 105
Ceko24
BlackDevil
eed123
14 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
eed123
ТрабанДжията!
ТрабанДжията!
eed123


Брой мнения : 3367
Age : 32
Местожителство : rousse
Registration date : 02.08.2008

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeВто Мар 29, 2011 10:49 pm

нека тук да се обсъждат проблеми , грешки , бъгове, да се коментират снимки , и други свързани с играта
Върнете се в началото Go down
http://eed123.picturepush.com/
BlackDevil
Новобранец
Новобранец
BlackDevil


Брой мнения : 33
Age : 27
Местожителство : Стара Загора
Registration date : 03.03.2011

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 8:18 am

Изисквания : Windows XP (SP3) / Vista (SP2) / 7; Процесор: Intel Core 2 Duo 2.0 ГХз / AMD X2 64 2.4 GHz; RAM: 2 ГБ; Видеокарта: с 512 Мб RAM ATI HD 3XXX или / NVIDIA GeForce 8XXX и нагоре.
Върнете се в началото Go down
Ceko24
Професионалист
Професионалист
Ceko24


Брой мнения : 81
Age : 29
Местожителство : Габрово
Registration date : 02.03.2011

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeСря Мар 30, 2011 10:10 am

Еми честно да си кажа не ми харесва много много бих си я изтеглил само заради дрифт състезанията само те ми харесват другото не струва предпочитам да си играя Hot Purslit Smile Exclamation
Върнете се в началото Go down
DAF_XF 105
VIP
VIP
DAF_XF 105


Брой мнения : 2467
Age : 28
Местожителство : Разлог
Registration date : 26.12.2008

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 3:05 am

къде да намеря сериен код
Върнете се в началото Go down
http://www.trucker.all-up.com
-Г-н Цуцеков!
Администратор
Администратор
-Г-н Цуцеков!


Брой мнения : 2461
Age : 30
Местожителство : Панагюрище и околностите :D
Registration date : 03.07.2009

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 3:07 am

Дай Cancel Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.trucker.all-up.com
eed123
ТрабанДжията!
ТрабанДжията!
eed123


Брой мнения : 3367
Age : 32
Местожителство : rousse
Registration date : 02.08.2008

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 7:23 am

без активация Wink
а относно дрифта кат кажете тей това е най сложното нещо , ха мънинко повече газ ха си завъртял , ха по малко газ ха не поднесло...
ако имаш кормило мога да кажа че тази игра е просто велика, управлението е много реално.
Върнете се в началото Go down
http://eed123.picturepush.com/
skren4o
VIP
VIP
skren4o


Брой мнения : 1633
Age : 28
Местожителство :
Registration date : 28.04.2009

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 9:10 am

eed123 написа:
без активация Wink
а относно дрифта кат кажете тей това е най сложното нещо , ха мънинко повече газ ха си завъртял , ха по малко газ ха не поднесло...
ако имаш кормило мога да кажа че тази игра е просто велика, управлението е много реално.

да ма тия само да блъскат знаят пак и тоя lotus дето го дадоха малииииии изкара ми нервите ма му свикнах!
Върнете се в началото Go down
eed123
ТрабанДжията!
ТрабанДжията!
eed123


Брой мнения : 3367
Age : 32
Местожителство : rousse
Registration date : 02.08.2008

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 9:27 am

тук пак малко разминаване. тия се дърпат особенно на завоите , а лотуса и аз се помъчих но точно след рестарт (на 2рата обиколка се завъртях) станах 1-ви и държа първи, днес видях че играя на medium ниво което е добро, също забелязах че ако не завиваш максимално и не преплъзват гумите завива доста по добре което в реалноста е същото, както казвам само тоя дрифт немога още...
Върнете се в началото Go down
http://eed123.picturepush.com/
styleR
Kakala6ka
Kakala6ka
styleR


Брой мнения : 1076
Age : 29
Местожителство : Бургас
Registration date : 26.12.2008

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 10:42 am

И аз дрифта го мъчих ама си скъсах нервите с волана грам нищо не става още като ти дава да се учиш махнах волана поне мога да мина дадена писта ама след 2-3 рестарта../
Върнете се в началото Go down
eed123
ТрабанДжията!
ТрабанДжията!
eed123


Брой мнения : 3367
Age : 32
Местожителство : rousse
Registration date : 02.08.2008

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeЧет Мар 31, 2011 12:21 pm

това с дрифта горе долу му сханах и по лесно става поднасянето с ръчна,
лек завой примерно на ляво , кратка ръчна (0.5 сек.) и колата поднася постепенно , като веднага трябва да се завие умерено (почти максимално) пак наляво, от тук нататък трябва усет към нещата, дотук успях 120 точки от цяло поднасяне да направя, на и това на трейнинга ...
да уточня аз се упражнявам дрифта на quikrace с E36-ца , задодска без нищо бутано,
Върнете се в началото Go down
http://eed123.picturepush.com/
skren4o
VIP
VIP
skren4o


Брой мнения : 1633
Age : 28
Местожителство :
Registration date : 28.04.2009

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeПет Апр 01, 2011 6:46 am

Играта е май year without rain Very Happy щеше да е яко ако има ама те май 1 по 1 редуват нещата на тая направиха нощ сигурно на следващата ще има.......
Върнете се в началото Go down
Scania [V8]
VIP
VIP
Scania [V8]


Брой мнения : 1103
Age : 30
Местожителство : Plovdiv,Bulgaria
Registration date : 25.02.2009

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeСъб Апр 02, 2011 4:05 am

Снощи си изтеглих играта,инсталирах я оправих си настройките и всичко друго.Днес се прибирам,пускам си играта и ми показва,че някакъв длл файл го няма.А преди това Пандата(антивирусната ми) е направила,някакво сканиране(евристатично мисля,че беше..) Сложих всички неща от папка крак(с на релоадед версията съм) и днес се получи това.Ще може ли нов крак?
Върнете се в началото Go down
https://www.youtube.com/user/trifonovbg?feature=mhee
eed123
ТрабанДжията!
ТрабанДжията!
eed123


Брой мнения : 3367
Age : 32
Местожителство : rousse
Registration date : 02.08.2008

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 3:37 am

и аз го имам и ето моето решение, в архив винаги си пазя един shift2.dll файл, и преди да пусна играта , спирам за 10 мин антивирусната , поставям си файла и пускам играта Wink
Върнете се в началото Go down
http://eed123.picturepush.com/
CASE
LS Mod Team
LS Mod Team
CASE


Брой мнения : 326
Age : 37
Местожителство : Bekterkazurbaidjan
Registration date : 11.09.2010

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 8:12 am

Играта е много яка но просто със клавиатура не се играе или поне на тази версия колата не мога да я вкарам в пътя волана не мърда с леко натискане трябва да задържиш а като задържиш после не можеш да вземеш другия завой от графика е много яка но управлението е направено за Волан а не всеки има волан . На други те поредици нямам този проблем карам си перфектно въпреки че нямам волан . Дирт и Дирт 2 едвам да натисна на ляво или на дясно и колата прави пълен завой което е много гадно.

Ако някой знае как да се оправи това със волана но които играе със клавиатура не със волан да каже как е и направил е нещо по настройки те
Върнете се в началото Go down
Barney
Международен шофьор
Международен шофьор
Barney


Брой мнения : 497
Age : 27
Местожителство : Bulgaria
Registration date : 23.10.2009

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 5:48 pm

На 1 ГБ рам, AMD Athlon X2 Duo 2.7ghz, SAPPHIRE HD3860 имам ли шанс да я подкарам Suspect
Върнете се в началото Go down
eed123
ТрабанДжията!
ТрабанДжията!
eed123


Брой мнения : 3367
Age : 32
Местожителство : rousse
Registration date : 02.08.2008

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 11:28 pm

тая игра е направена за волан Smile
Върнете се в началото Go down
http://eed123.picturepush.com/
eed123
ТрабанДжията!
ТрабанДжията!
eed123


Брой мнения : 3367
Age : 32
Местожителство : rousse
Registration date : 02.08.2008

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeПон Апр 11, 2011 7:03 am

някой знае ли решение на моя проблем:
фрапс не бачка в шита ... другаде няма проблем но в шита неще и неще ...
Върнете се в началото Go down
http://eed123.picturepush.com/
skren4o
VIP
VIP
skren4o


Брой мнения : 1633
Age : 28
Местожителство :
Registration date : 28.04.2009

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeПон Апр 11, 2011 7:07 am

хах прабвай да го преинсталираш или най-новата версия изтегли....

Върнете се в началото Go down
Caileslinn
Професионалист
Професионалист
Caileslinn


Брой мнения : 248
Age : 30
Местожителство : Русе
Registration date : 09.08.2009

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 2:30 am

Здравейте,
имам следният проблем. Като си пусна играта всичко си върви перфектно, покривам си изискванията, даже ги препокривам двойно, състезания всичко е точно. Като си купя кола, отида в гаража да и сложа някои подобрения и там е проблема. Слагам примерно всичките части по двигателя, слагам частите от съединителя и забива играта, един много гаден звук и на монитора ми изписва " НЯМА СИГНАЛ " все едно съм извадил кабела на монитора от видео картата. Рестартирам компютъра от копчето, защото няма друг начин или изчаквам 1 минута най-много и сам се рестартира. Тръгва да се пуска Windows-a и ми изписва, че последният път Windows-a не е спрял както трябва... блала глупости общо взето и ми изписва Start Windows Normally и там още нещо. Всеки път играта на различно място ми забива... Ако някой знае решение нека да сподели Smile Windows 7 Ultimate 64bit

Проблеми и Дискусий свързани с играта Win7b1-cant-boot

Мисля, че беше нещо такова, ама май не е същото, това само 1 път ми го е изписвало след като ми е забила играта.

EDIT: Това е снимката, която ми се появява - >

Проблеми и Дискусий свързани с играта 12042011051
Върнете се в началото Go down
skren4o
VIP
VIP
skren4o


Брой мнения : 1633
Age : 28
Местожителство :
Registration date : 28.04.2009

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 3:09 am

това е от захранването понеже като играеш и всичко работи на повече ,,обороти" ако мога да се изразя и съответно не му достига ток но миже и да греша а на втората картинка го показва винаги когато рестартираш от копчето на всеки го показва!
дай повече инфо!
Върнете се в началото Go down
Caileslinn
Професионалист
Професионалист
Caileslinn


Брой мнения : 248
Age : 30
Местожителство : Русе
Registration date : 09.08.2009

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 3:56 am

Ами захранването, не знам, аз като си поръчвах компютъра и тоя от офиса ми каза " Ще ти сложим по-силно захранване, защото с обикновенно тая видео карта не можеш да я захраниш" и дадох към 50 лв за захранване, ако не се лъжа. Инфо за какво точно ?
Върнете се в началото Go down
eed123
ТрабанДжията!
ТрабанДжията!
eed123


Брой мнения : 3367
Age : 32
Местожителство : rousse
Registration date : 02.08.2008

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 8:13 am

разрови се и виж какво ти е захранването (колко W) е , после погледни колко W захранване изисква видеото, ако захранването ти е повече или равно на това което ти изисква видеото , значи няма проблем, но и това ме съмнява.. защото аз съм с 350W захранване а видеото ми иска 400W и да чукам на дърво досега проблем не е правило
Върнете се в началото Go down
http://eed123.picturepush.com/
Caileslinn
Професионалист
Професионалист
Caileslinn


Брой мнения : 248
Age : 30
Местожителство : Русе
Registration date : 09.08.2009

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 10:20 am

eed123 написа:
разрови се и виж какво ти е захранването (колко W) е , после погледни колко W захранване изисква видеото, ако захранването ти е повече или равно на това което ти изисква видеото , значи няма проблем, но и това ме съмнява.. защото аз съм с 350W захранване а видеото ми иска 400W и да чукам на дърво досега проблем не е правило


Отворих си компютъра днес, изчистих го уж работи по-тихо, преди това скрен4о ми прегледа температурите каза, че даже са ниски... а освен това захранването ми е 450 W.
Върнете се в началото Go down
skren4o
VIP
VIP
skren4o


Брой мнения : 1633
Age : 28
Местожителство :
Registration date : 28.04.2009

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 11:46 pm

бе температурите му бяха ниски захранването му е добре ся ще видим дали е дефрагментирал дяловете но почна да ме съмнява че има bad sectors(лоши сектори) диска понеже моя като имаше така забиваше......
Върнете се в началото Go down
chocho1991
Модератор
Модератор
chocho1991


Брой мнения : 679
Age : 29
Местожителство : България/Шумен
Registration date : 19.08.2008

Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitimeСря Апр 13, 2011 12:42 am

Каква ти е видео картата? Кажи си и другите компоненти, като цяло може всичко да дърпа повече ток от захранването, като се натовари толкова... И температурите с ЕВЕРЕСТ ли ги мерихте? Там са най-точни. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Проблеми и Дискусий свързани с играта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и Дискусий свързани с играта   Проблеми и Дискусий свързани с играта I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Проблеми и Дискусий свързани с играта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGТruckers :: Need for speed SHIFT 2-
Идете на: