BGТruckers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Trucks Cars Games
 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Join Us On Facebook / Присъединете се към нас във Facebook

 

 Въпроси свързани с играта

Go down 
+113
vladiglobe
`power4o
got9
Vejdata
flimara
daff_TIR
BG Trucker
DAF_BG_FEN
kiril_mihalakev
CefoS
Scania [V8]
Createrdo
- NiKi AcTrOsA
ivomis
astrag
BANDITITE
norton019
dirt_rider
koli4o
dozer4o
dafman
Scania_164L
KRAKOMOBILA
Dunlop9
Nickelback
cvesko
Бай-Иван.Trucker
trucker11
Role[X].
Skindy
KMETA
svetlio99
vigoole
NikoLaew``
nikishenceto
SkincaR
mario1961
madlena
pepstar
Sixkiller
mitko_dimitrov
-Petrov-
daniganev
kamataberk
martiniv
Icaka9321
koseto31
DAF_XF 105
skania_r
BMW-Forever
Omsan Lojistik
MAN_TGA
volvofh7500
DAF xf 105.510 Euro5
-Mr.Veselinov
c20xe
kuko
hammster4o
sasho286
WolF
mitkof1fen
n0_s0uNd
asiatanasov
koko_ronaldo
ivan_nitro
manscania
Luben Trakara
manu08
hot
Bullitt
MaCeDoNeCa
Nasko Iliev
desuu
pumukal_1
anywho
rivaldo555
boroveka
fre6ko
azsum
pvdj78
teo95
nikola_1996
nikolai2101
GemoV
\8/
EMTEC
legasy
edi_tir
man_tga19
Красьо
grekoo
Mafia
Perdido
NokiaN73
TrUcK_97
r0sk0 ;]
sashko9502
`VoLv0_fH 44o`
Frozen1
nikii_18
BlAcK_EdItIoN
bobi123
vasko_ndaf
Райков
Ivailo_100
kikilotcho0
КрАЗ
nikolai97
daf_105_xf
mitakaa1993
seal
..::Globetrotter_XL::..
V8_V8_V8
117 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
АвторСъобщение
SkincaR
VIP
VIP
SkincaR


Брой мнения : 1263
Age : 30
Местожителство : Варна
Registration date : 17.01.2009

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПон Окт 21, 2013 9:14 am

Това е заради версията на играта - един вид защита, направена от производителя.Получава се на пиратски версии на играта.Поне така знам аз.Лично за мен не е проблем.Карам си с розови огледала! Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.learnmoneystrategy.com/skincar/
koseto31
Професионалист
Професионалист



Брой мнения : 53
Age : 53
Местожителство : sofia
Registration date : 23.03.2011

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПон Окт 21, 2013 10:32 pm

Здравейте,
На мен линка на daniganev ми дава грешка и не се инсталира. Аз ползвам този: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4508753
Всичко работи, не става розав старите сеифове работят. На които не му харесва картата на ТСМ да не я пуска от профила си и да я махне от мод на сима.
Ще сидвам 1 седмица за разбиращите.
Поздрави Коцето
Върнете се в началото Go down
DAF_XF 105
VIP
VIP
DAF_XF 105


Брой мнения : 2467
Age : 29
Местожителство : Разлог
Registration date : 26.12.2008

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeВто Окт 22, 2013 1:27 am

В крайна сметка някой подкара ли ЕТС 2 версия 1.6.1
Върнете се в началото Go down
http://www.trucker.all-up.com
Райков
Ветеран
Ветеран
Райков


Брой мнения : 764
Age : 25
Местожителство : Nicosia
Registration date : 01.07.2012

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeВто Окт 22, 2013 1:35 am

Аз я подкарах.
Върнете се в началото Go down
koseto31
Професионалист
Професионалист



Брой мнения : 53
Age : 53
Местожителство : sofia
Registration date : 23.03.2011

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeВто Окт 22, 2013 2:01 am

DAF_XF 105 написа:
В крайна сметка някой подкара ли ЕТС 2 версия 1.6.1
В крайна сметка прочети какво съм написал Sad
Върнете се в началото Go down
DAF_XF 105
VIP
VIP
DAF_XF 105


Брой мнения : 2467
Age : 29
Местожителство : Разлог
Registration date : 26.12.2008

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeСря Окт 23, 2013 8:38 pm

Значи версията я оправих вече.... Обаче в трудовата борса нямам шофиори.. пише да пробвам утре или след няколко часа обаче вече 20 дни няма никой...
Върнете се в началото Go down
http://www.trucker.all-up.com
vasko_ndaf
Международен шофьор
Международен шофьор
vasko_ndaf


Брой мнения : 303
Age : 30
Местожителство : burgas
Registration date : 05.10.2011

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeЧет Окт 24, 2013 7:38 am

http://www.eurotrucksimulator2.com/update.php защо се плаща е нямали безплатна версия като до 1.6.1 за 1.7.0 кога ше излиза безплатна ? ще се хвърля накъде
Върнете се в началото Go down
Райков
Ветеран
Ветеран
Райков


Брой мнения : 764
Age : 25
Местожителство : Nicosia
Registration date : 01.07.2012

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeЧет Окт 24, 2013 8:41 am

Ако някой успее да я подкара да пише!!
Върнете се в началото Go down
SkincaR
VIP
VIP
SkincaR


Брой мнения : 1263
Age : 30
Местожителство : Варна
Registration date : 17.01.2009

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeЧет Окт 24, 2013 5:51 pm

http://store.steampowered.com/app/227300/

Айде, момчета, налазвайте!От 30 €, пакетът падна на 14,84 €(ЕТС2 + Going East!).На ЕТС2 намалението е 66 %, а на пакета 50.Туко-що си я купих и се радвам, че изчаках.Дори предполагах, че в близките дни ще стане намалението.Сега наистина започнах с усмивка деня!
Върнете се в началото Go down
http://www.learnmoneystrategy.com/skincar/
koseto31
Професионалист
Професионалист



Брой мнения : 53
Age : 53
Местожителство : sofia
Registration date : 23.03.2011

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeЧет Окт 24, 2013 8:31 pm

Някой имали представа как да си пусна симулатора на 2 монитора може и на Л.С.
Благодаря предварително
Върнете се в началото Go down
Role[X].
Moderators LTD
Moderators LTD
Role[X].


Брой мнения : 2660
Age : 28
Местожителство : Deutschland
Registration date : 26.01.2009

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeЧет Окт 24, 2013 9:06 pm

SkincaR написа:
http://store.steampowered.com/app/227300/

Айде, момчета, налазвайте!От 30 €, пакетът падна на 14,84 €(ЕТС2 + Going East!).На ЕТС2 намалението е 66 %, а на пакета 50.Туко-що си я купих и се радвам, че изчаках.Дори предполагах, че в близките дни ще стане намалението.Сега наистина започнах с усмивка деня!
Струва ли си да се закупи играта? Защото повечето ми казват - защо ще си купуваш игра която няма мултиплеър.. Мен лично ЕТС2 си ме кефи адски много, но за мен тази цена дори и 14 евро която е си е множко за мен. Просто ми трябва съвет - струва ли си да се купи?
Върнете се в началото Go down
SkincaR
VIP
VIP
SkincaR


Брой мнения : 1263
Age : 30
Местожителство : Варна
Registration date : 17.01.2009

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeЧет Окт 24, 2013 10:00 pm

Аз това намаление го чаках около месец, като всеки ден се изкушавах да я закупя, но изчаквах, докато цената стане от 30, на под 15(примерно).Преди няколко месеца тя падна дори до 10.20 €.Според мен си струва.И не мисля, че мултиплейърът прави играта по-интересна.Всичко зависи от самия човек.А ако толкова много се иска мултиплейър, в Стийм, както и в WoT има и други хора, които я играят.За пример, може да се общува с приятелите в Стийм, ако и те играят, и да обменяте информация.И все пак, 30 лв. за пакета са си доста по-добре, в сравнение с 60, а на места съм виждал да е по-скъпа дори.Имаш още 32 часа да решиш и да ти кажа, лично на мен ми харесва.Няма да си създавам главоболия дали новия пиратски ъпдейт ще ми тръгне, просто Стийм автоматично ми ъпдейтва играта и нямам проблеми. cheers 
Върнете се в началото Go down
http://www.learnmoneystrategy.com/skincar/
Role[X].
Moderators LTD
Moderators LTD
Role[X].


Брой мнения : 2660
Age : 28
Местожителство : Deutschland
Registration date : 26.01.2009

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeЧет Окт 24, 2013 10:10 pm

На мен точно това ми е главоблъсканицата.. В момента си играя на 1.4.12 версията и ме е страх да ъпдейтвам, защото може и да не тръгне, а така в Стийм всички ъпдейти си идват на време.. Парите ги имам трудното решение е дали да ги похарча. Защото евентуално и по Коледа ще я пуснат на половин цена ама къде е Коледа има още 2 месеца..
Върнете се в началото Go down
Райков
Ветеран
Ветеран
Райков


Брой мнения : 764
Age : 25
Местожителство : Nicosia
Registration date : 01.07.2012

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПет Окт 25, 2013 12:24 am

Купувай я!!И аз я купих.
Върнете се в началото Go down
vasko_ndaf
Международен шофьор
Международен шофьор
vasko_ndaf


Брой мнения : 303
Age : 30
Местожителство : burgas
Registration date : 05.10.2011

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПет Окт 25, 2013 4:11 am

Колеги значи искате да кажете че ако си я купя и ще има мултуплейр ли ? Ако е така пратете ми линк където се купува най-добре смисъл Райков пратими линка от където я купи
Върнете се в началото Go down
Icaka9321
VIP
VIP
Icaka9321


Брой мнения : 1270
Age : 30
Местожителство : СЛИВЕН
Registration date : 07.11.2009

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПет Окт 25, 2013 4:20 am

vasko_ndaf написа:
Колеги значи искате да кажете че ако си я купя и ще има мултуплейр ли ? Ако е така пратете ми линк където се купува  най-добре смисъл Райков пратими линка от където я купи
Не няма да има мултиплеър така ли не разбрахте с фуния пак да ви го наливат в главите пак няма да запомните че за евро трък 2 НЯМАААА МУЛТИ ПЛЕЪР!!!!!!!!Въпроси свързани с играта - Page 22 100868 Въпроси свързани с играта - Page 22 100868 Въпроси свързани с играта - Page 22 100868 Просто си я купуваш и ще имаш всички обновявания на играта и няма да се занимаваш с глупости после и да се ядосваш защо не тръгва защо дава бъфове играта и други подробности относно бъговете.Така че купувайте и не се замисляйте.
Върнете се в началото Go down
Mafia
Професионалист
Професионалист
Mafia


Брой мнения : 248
Age : 26
Местожителство : София
Registration date : 04.07.2012

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПет Окт 25, 2013 4:34 am

[quote="SkincaR"][b]Аз това намаление го чаках около месец, като всеки ден се изкушавах да я закупя, но изчаквах, докато цената стане от 30, на под 15(примерно).Преди няколко месеца тя падна дори до 10.20 €.Според мен си струва.И не мисля, че мултиплейърът прави играта по-интересна.Всичко зависи от самия човек.А ако толкова много се иска мултиплейър, в Стийм, както и в WoT има и други хора, които я играят.За пример, може да се общува с приятелите в Стийм, ако и те играят, и да обменяте информация.И все пак, 30 лв. за пакета са си доста по-добре, в сравнение с 60, а на места съм виждал да е по-скъпа дори.Имаш още 32 часа да решиш и да ти кажа, лично на мен ми харесва.Няма да си създавам главоболия дали новия пиратски ъпдейт ще ми тръгне, просто Стийм автоматично ми ъпдейтва играта и нямам проблеми. :cheers: [/b][/quote]
Колега може ли да ми дадеш линк от къде си я поръчал с това добро намаление ? И за колко време ти дойде играта ?
Върнете се в началото Go down
Icaka9321
VIP
VIP
Icaka9321


Брой мнения : 1270
Age : 30
Местожителство : СЛИВЕН
Registration date : 07.11.2009

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПет Окт 25, 2013 4:37 am

Mafia написа:
SkincaR написа:
Аз това намаление го чаках около месец, като всеки ден се изкушавах да я закупя, но изчаквах, докато цената стане от 30, на под 15(примерно).Преди няколко месеца тя падна дори до 10.20 €.Според мен си струва.И не мисля, че мултиплейърът прави играта по-интересна.Всичко зависи от самия човек.А ако толкова много се иска мултиплейър, в Стийм, както и в WoT има и други хора, които я играят.За пример, може да се общува с приятелите в Стийм, ако и те играят, и да обменяте информация.И все пак, 30 лв. за пакета са си доста по-добре, в сравнение с 60, а на места съм виждал да е по-скъпа дори.Имаш още 32 часа да решиш и да ти кажа, лично на мен ми харесва.Няма да си създавам главоболия дали новия пиратски ъпдейт ще ми тръгне, просто Стийм автоматично ми ъпдейтва играта и нямам проблеми. cheers 
Колега може ли да ми дадеш линк от къде си я поръчал с това добро намаление ? И за колко време ти дойде играта ?
Ето ти линк и задължително трябва да имаш регистрация в steam за да можеш да си я купиш  http://store.steampowered.com/app/227300/ И си провери банковата сметка защото на мен не ми достига 1мижава стотинка и не мога да я купя играта :X :X :X :@ :@ :@
Върнете се в началото Go down
martiniv
Професионалист
Професионалист
martiniv


Брой мнения : 234
Age : 26
Местожителство : sofia
Registration date : 28.10.2010

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПет Окт 25, 2013 5:14 am

колеги тя е излезнала вече http://eurotrucksimulator2.com/update.php
но на мен ми излиза някаква грешка ....
Върнете се в началото Go down
kamataberk
Новобранец
Новобранец
kamataberk


Брой мнения : 4
Age : 35
Местожителство : Montana
Registration date : 10.10.2009

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПет Окт 25, 2013 6:39 am

martiniv написа:
колеги тя е излезнала вече http://eurotrucksimulator2.com/update.php
но на мен ми излиза някаква грешка ....
По принцип не е само при теб грешката... Smile Има защита някаква... Някои да я е подкарал случайно... ?
Върнете се в началото Go down
daniganev
Новобранец
Новобранец



Брой мнения : 25
Age : 52
Местожителство : sofia
Registration date : 31.03.2010

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПет Окт 25, 2013 7:14 am

За тези които не могат да си я купят.Версия 1.7.0 http://rutor.org/torrent/312478/euro-truck-simulator-2-v-1.7.0.48147-2-dlc-2013-pc-steam-rip
Върнете се в началото Go down
SkincaR
VIP
VIP
SkincaR


Брой мнения : 1263
Age : 30
Местожителство : Варна
Registration date : 17.01.2009

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПет Окт 25, 2013 7:27 am

Новостите във версия 1.7 са прости:

Добавено е новото Волво FH и Волво FH16.

А за версия 1.8, засега става въпрос за нови кодове на AI трафика.
Върнете се в началото Go down
http://www.learnmoneystrategy.com/skincar/
vigoole
Международен шофьор
Международен шофьор
vigoole


Брой мнения : 308
Age : 26
Местожителство : Sevlievo
Registration date : 14.07.2012

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПет Окт 25, 2013 7:41 am

daniganev написа:
За тези които не могат да си я купят.Версия 1.7.0 http://rutor.org/torrent/312478/euro-truck-simulator-2-v-1.7.0.48147-2-dlc-2013-pc-steam-rip
тази версия сега има ли добавените градове от 1.5.2.1с дето сте дали линк ?
Върнете се в началото Go down
SkincaR
VIP
VIP
SkincaR


Брой мнения : 1263
Age : 30
Местожителство : Варна
Registration date : 17.01.2009

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПет Окт 25, 2013 8:05 am

Ако под добавените градове имаш в предвид Going East добавката, отговорът е, да!1.5.2 версията е задължителна, за да може добавките от Going East да важат.
Върнете се в началото Go down
http://www.learnmoneystrategy.com/skincar/
vasko_ndaf
Международен шофьор
Международен шофьор
vasko_ndaf


Брой мнения : 303
Age : 30
Местожителство : burgas
Registration date : 05.10.2011

Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitimeПет Окт 25, 2013 8:19 am

Icaka9321 написа:
vasko_ndaf написа:
Колеги значи искате да кажете че ако си я купя и ще има мултуплейр ли ? Ако е така пратете ми линк където се купува  най-добре смисъл Райков пратими линка от където я купи
Не няма да има мултиплеър така ли не разбрахте с фуния пак да ви го наливат в главите пак няма да запомните че за евро трък 2 НЯМАААА МУЛТИ ПЛЕЪР!!!!!!!!Въпроси свързани с играта - Page 22 100868 Въпроси свързани с играта - Page 22 100868 Въпроси свързани с играта - Page 22 100868 Просто си я купуваш и ще имаш всички обновявания на играта и няма да се занимаваш с глупости после и да се ядосваш защо не тръгва защо дава бъфове играта и други подробности относно бъговете.Така че купувайте и не се замисляйте.
Можеше и с добро колега ако всеки вземи да се нерви ко ще стане питах аз ше си я ъпдейт няма да я купувам , но все пак благодаря
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси свързани с играта - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси свързани с играта   Въпроси свързани с играта - Page 22 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси свързани с играта
Върнете се в началото 
Страница 22 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGТruckers :: Euro Truck Simulator 2-
Идете на: